Strona główna > Firmy w Polsce > Elementy elektroniczne > pożaru

pożaru

pożaru

Cześć. Szukam alarmu domowego z możliwością antymaskingu. Słyszałem, że to najlepszy typ alarmu jeśli system ma działać na zewnątrz. Wiecie gdzie taki zamówić?

eBing

Posty: 30

 
Godna polecenia firma, która nie tylko sprzedaje systemy zabezpieczoniowe, ale i doradza to JSP (ich strona internetowa jsp.com.pl).

Zycio

Posty: 41

 
Firma JSP z Mińska ma dobre systemy zabezpieczeń przeciwwłamaniowych oraz wysokiej jakości kamery do użytku osobistego jak i kamery przemysłowe. Ich strona www jsp.com.pl. Przeczytaj sobie co jest w ich ofercie i sprawdź czy to jest to co Cię interesuje. Jak masz wątpliwości, albo kompletnie się nie znasz to też Ci doradzą.

Mr Boks

Posty: 24

 
Zabezpieczenia domu w tych czasach to konieczność. Przez bezrobocie jest coraz więcej drobnych złodziejaszków, którzy może nie mają specjalistycznego sprzętu, ale wielki spryt!

izabelka

Posty: 27

 
Z pewnością każdy zakład powinien mieć dobrej jakości kamery przemysłowe, jednakże czasami dźwięk jest ważniejszy niż wizja, więc zastanów się czy na pewno go nie chcesz.

koooscislaw

Posty: 37

 
JSP to firma z doświadczeniem w branży, także z pewnością jest w stanie zaopatrzyć Cię w to, co tylko sobie zapragniesz. Tutaj jsp.com.pl masz do nich kontakt, warto jest się umówić na spotkanie lub chociażby wysłać wiadomość email.

Pracujtaaa

Posty: 42

 
Osoby, które na ogół same kupują i montują systemy alarmowe popełniają kupę błędów, od złego umiejscowienia kamery, poprzez ustawienie zbyt łatwego hasła dostępu poprzez nieumiejętne podłączenie elektroniki.

ooops65

Posty: 22