Strona główna > Uroda a zdrowie > Dekoracje weselne > konsultant ślubny, polecicie portal?

konsultant ślubny, polecicie portal?

konsultant ślubny, polecicie portal?

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

Michaś

Posty: 7

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Mnóstwo zależy od ich renomy.

23-Obert

Posty: 10

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą cieszyły się usługi, jakie świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie dużo, a dodatkowo konsultant może zapewnić Wam pewne oszczędności, ponieważ ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

Yuri20

Posty: 25

 
Firmy, które wykonują ozdoby na weselne odszukacie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niezwykle przydatny w moim wypadku.

Marioleczka

Posty: 6

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset zł, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Poniektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Hihi_WWW

Posty: 23

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant weselny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, albowiem nie znaleźliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Wwesoly0209

Posty: 39

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Basienk45

Posty: 14

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

gruszk45

Posty: 12