Strona główna > Firmy w Polsce > Chwilówki > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Czy frankowiczom faktycznie udaje się wygrywać sprawy z bankami?

Krzysiek32

Posty: 1

 
Czytałam niedawno, że popularny bank w Polsce proponuje sam ugody kredytobiorcom, ale na bardzo złych warunkach, bo chcą jeszcze zarobić dodatkowo :) Ciekawe, czy ludzie nie zaczną się sądzić o kredyty w złotówkach.

Fanatyk

Posty: 3

 
Prawda jest taka, że cały system obsługi kredytów hipotecznych to czysta patologia, a analiza zdolności kredytowej to już analiza właściwie całego życia, stanu cywilnego i skrajnych cech człowieka. Jeden bank klientowi odmówił wypłaty kredytu przez lekką otyłość. Ostatnio było o tym głośno.

annanna

Posty: 4

 
Teraz za to NBP robi ze złotówki cyrk i ogranicza zaciągnięcie drobnych zobowiązań przez chore warunki oceny zdolności kredytowej. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie miał dostępu do większego kapitału w tym kraju.

wiesław11

Posty: 8

 
Zapowiada się kolejna lawina spraw frankowych po opinii Rzecznika Generalnego TSUE. Patologia banków musi się skończyć i chore koszty kredytowania podstawowych potrzeb życiowych również.

wisełka88

Posty: 2

 
BIK już pokazuje załamanie rynku kredytowego i prawdopodobnie gospodarki w najbliższych kwartałach. Zamyka się najwięcej działalności gospodarczych w historii, a banki nie mają szans z frankowiczami. Może system się w końcu zmieni na lepsze dla zwykłego konsumenta.

grzelu11

Posty: 3

 
Masz tutaj https://frankowy-kredyt.pl/blog/ naprawdę niezłe rozprawy o znaczeniu wyroków TSUE dla frankowiczów. Zobaczysz, że opłaca się przeanalizować umowę i zawalczyć o ugodę z bankiem. Najlepiej to dalej spłacać, ale na znacznie korzystniejszych warunkach.

Aweer56

Posty: 4

 
Całe szczęście, że TSUE stoi za frankowiczami. Nie może tak być, że kredytobiorcę okrada się dosłownie ze wszystkiego i jeszcze trzeba się martwić chorymi zapisami w umowach.

mniszek5

Posty: 8

 
Szkoda ludzi. Całe życie spłacać kredyt i ciągle borykać się z chorymi umowami? Po prostu nie.

mnichuś34

Posty: 13