Strona główna > Uroda a zdrowie > Biżuteria męska > biżuteria z kamieni, sklep online?

biżuteria z kamieni, sklep online?

biżuteria z kamieni, sklep online?

Myślicie, że warto kupować biżuterię z kamieni naturalnych jak agat czy ametyst? Zastanawiam się nad tym, natomiast nie za bardzo wiem czy warto?

Tomcio

Posty: 1

 
Kupowałam znajomej wisiorek z kamienia i była zachwycona. Nie wiedziała, iż naturalny kamień może wyglądać tak pięknie. Cena jest znana, wykonanie najlepsze, zatem myślę, iż taką biżuterią warto się zainteresować bliżej.

Kruczek23

Posty: 6

 
Biżuterii do wyboru jest niesłychanie wiele. Na pewno taka z kamieniami naturalnymi jest tańsza, od jakich kamieni szlachetnych. Dla mnie też jest o dużo ładniejsza i oryginalniejsza.

namok

Posty: 13

 
Wybór biżuterii jest niezmiernie duży. Kamienie są piękne, wobec tego też chętnie je kupuje. Może to być biżuteria srebrna albo pozłacana. Dla mnie nie jest aż tak ważna cena, co wykonanie. To ma być dokładnie wykonane z najlepszych dostępnych materiałów.

Intro_69

Posty: 11

 
Widziałam w sklepie https://brazi.pl/kategoria/naszyjniki-z-kamieni-naturalnych naszyjniki z kamieniami. Nie wiem czy to jest to, czego szukacie, ale na pewno warto tam zajrzeć, aby się przekonać jak oferta wygląda. Sklep ma bardzo dobre opinie wśród klientów.

namok

Posty: 18

 
Kamienie mają to coś w sobie, zatem nie dziwi mnie, iż tak dużo ludzi je kupuje. Najlepiej jest wybrać sobie taką biżuterię, albowiem mamy dwa w jednym. Z jednej strony mamy ładne kolczyki czy naszyjniki, a z drugiej strony można będzie korzystać z mocy, jaką mają takie kamienie. To nam się na pewno bardzo przyda.

Januszek

Posty: 18

 
Kupowałam biżuterię w Warszawie w jednym ze sklepów. Mieli mnóstwo do wyboru biżuterii z ametystem czy agatem, dlatego bez kłopotów dopasował sobie to do swoich wymagań i oczekiwań. Jestem bardzo zadowolona.

Dzidzia

Posty: 6