Strona główna > Dom i ogród > Architektura > Klasyczne firanki gdzie kupię?

Klasyczne firanki gdzie kupię?

Klasyczne firanki gdzie kupię?

Jakie dekoracje na okna sprawdzą się najbardziej w nowoczesnych aranżacjach? Jeżeli macie jakieś praktyczne pomysły to bardzo proszę.

Kamigyq

Posty: 1

 
Właśnie większe firanki z zasłonami bardzo dobrze ukrywają braki i służą doskonale przy odświeżaniu nieruchomości do sprzedaży. Długo pracowałam w pośrednictwie. Dość popularna strategia.

Rimano

Posty: 8

 
Przemyśl przy okazji wiązanie firan, karnisze dekoracyjne, ciekawe żabki. Teraz przybyło na rynku takich akcesoriów, więc można trochę pokombinować.

edziu

Posty: 7

 
Firany gotowe do bezpośredniego zawieszenia wysyłają ze sklepu i występują w wielu rozmiarach, więc można pod wszystkie okna właściwie dopasować. Podwiązane bardzo ładnie się prezentują, także z zewnątrz. Wiele lokali obsługujących gości, noclegownie często też właśnie stawiają na firany, bo wprowadzają gościnny, ciepły klimat.

pawel253 

Posty: 5

 
Właśnie ludzie często o firankach zapominają i stawiają tylko na rolety, a to zimna struktura dekoracyjna tak szczerze mówiąc. Powrót do klasyki jeszcze nikomu nie zaszkodził.

TomekK

Posty: 4

 
Właśnie ludzie zaczynają stopniowo wracać do bardziej klasycznych aranżacji we wnętrzach, a firanki tutaj akurat dominują, ale koniecznie wykonane na wymiar i z dobrej jakości tkanin.

dermuster

Posty: 8